Na naší pile můžete koupit i lazury na ošetření dřeva. Jedná se o olejové lazury firmy Koopmans. Jsou to lazury na bázi lněného oleje, které hluboce nasáknou do dřeva a tím ho ochrání před povětrnostními vlivy. Práce s nimi je snadná a zvládne to úplně každý. Použití je všestrané. Jsou vhodné na ploty, pergoly, fasádní prvky, zahradní nábytek i do interiérů. Nabízíme zde vzorky, které můžete vyzkoušet a poté si koupíte lazuru, která Vám vyhovuje. Lazury nabízíme v široké škále odstínů. Vzorník je k dispozici u nás na pile. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat vhodnou lazuru.

CENÍK:

ECOLEUM 1l 499kč
ECOLEUM 2,5l 1091kč
HOUTOLIE 0,75l 399kč
HOUTOLIE 2,5l 912kč
IMPRACHRON 2,5l 630kč
Štětec 1" 85kč
Štětec  1,5" 120kč
Štětec 2" 150kč
Štětec 2,5" 150kč
Štětec 4" 220kč

 

 

 

 

 

 

 

 

ECOLEUM:

Lazura obsahuje 90% přírodního lněného oleje. Díky vysokému obsahu oleje penetruje do hloubky. Vytváří odolnou vrstvu proti UV záření. Je určená na neopracované dřevo od pily až po chemicky ošetřené dřevo. Ideální na ošetření zahradního nábytku, plotů, pergol, altánů, okenic, můstků, dřevěných fasádních prvků atd. Nevytvoří na dřevě loupající se krustu, ale hluboce nasákne a díky tomu vystoupí kresba dřeva. Velmi příjemně voní po lněném oleji a nátěry mají hedvábný vzhled. Nabízíme bezbarvou variantu i několik barevných odstínů.U nás je možné si zakoupit balení 1l a 2,5l. Jiný objem je na objednávku.

 

HOUTOLIE:

Lazura obsahuje 30% přírodního lněného oleje a modifikované alkydové pryskyřice. Velmi snadno se nanáší, dobře penetruje, reguluje vlhkost a díky tomu chrání dřevo před sluncem, vlhkostí a povětrnostními vlivy. Nátěr zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva a je velmi příjemný na dotyk. Je určená na venkovní i interiérové prvky. Ideální na nátěry plotů, pergol, altánů, okenic, palubek, dřevěných fasádních prvků atd. Nabízíme bezbarvou variantu i širokou škálu barevných odstínů. Objem lazur je 0,75l, 2,5l. Jiný objem je na objednávku.

 

IMPRACHRON:

 

Lazura obsahuje modifikované alkydové pryskyřice a je ideální pro venkovní použití. Na ploty, pergoly, zahradní nábytek, fasádní prvky atd. Hluboce penetruje a chrání dřevo před povětrnostními vlivy včetně vody. Zvýrazňuje přírodní vzhled dřeva. Lze ji použít i na chemicky ošetřené dřevo. Nabízíme objem 2,5l. Větší objem je na objednávku. Lazura má bezbarvou variantu i širokou škálu barevných odstínů.

ŠTĚTCE:

Štetce mají vysoce kvalitní štětiny a jsou určené pro nanášení olejovými barvami. Máme skladem několik velikostí (od "1" do "4")

VŠECHNY CENY JSOU VEDENY VČETNĚ DPH.